Grattis till Sissi som kommer få ett presenkort på 1000kronor att handla för hos Guldfynd! :) Du får maila mig din adress på Wysteriia@hotmail.com!
Så här svarade Sissi på hur hennes designade smycke för guldfynd skulle se ut: ”Om jag skulle designa ett smycke för Guldfynd så skulle jag bland annat göra ett armband som såg ut som godis och där man blir riktigt godissugen så förvandlas det till riktigt ätbart godis så man kan äta upp det (självklart växer smycket tillbaka sen inom sisådär 34,5 sekunder). Sen så skulle jag göra ett lång halsbandet med en berlock som ser ut som en handväska, och precis som med armbandet så kan det här smycket omvandlas till en riktig väska om man skulle behöva – och när väskhalsbandet omvandlas till en riktigt väska så ligger såklart allt man behöver i den! ;)”
Otroligt kreativt och jag önskar det vore möjligt! ;)
Tack till Guldfynd & Bloglovin för denna tävlingen i min blogg!




maj 31st, 2010 at 04:44
Sv: Ja, jag tycker abslout att du ska titta på filmen. Den är väldigt fin och man blir verkligen berörd av den.
maj 31st, 2010 at 04:44
okej :)
maj 31st, 2010 at 04:55
Hmm, sant men får se vad jag kan fixa åt dig ;) Haha. Det finns en park här som heter Kuba? Håller det kanske? :P
maj 31st, 2010 at 05:31
Tusen tack, så himla jag glad jag blev!!
maj 31st, 2010 at 06:12
Haha låter som ett smycke i min smak.;-) Grattis till henne.
Sv. Kände att jag var tvungen att vara med, var två/tre år sedan jag köpte ny bikini. Börjar bli vääääldigt sugen på en ny.=)